Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?

Polska - góry - 29.8%
Polska - morze - 4.3%
Polska - inne - 8.5%
Za granicę - 27.7%
Jeszcze nie wiemy - 14.9%
Nigdzie - 14.9%

Głosów: 47

Poniżej przedstawiamy Państwu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, dotyczące naszej działalności z zakresu obsługi muzycznej przyjęć weselnych, i nie tylko...


Ile osób liczy zespół i czy w zespole jest wokalistka?

Zespół DSM występuje w składzie 3 osobowym. W zespole śpiewa wokalistka, oprócz tego oczywiście wokal męski co daje nam bardzo duże możliwości repertuarowe.Jak  podpisać  umowę z Państwa zespołem?

Preferujemy drogę mailową, gdyż jest ona formą szybką i bezpieczną, a w dzisiejszej dobie komputeryzacji jesteśmy przekonani, że każdy z Państwa ma maila i dostęp do komputera. Rezerwacja on-line jest szybka i prosta, a dokument elektroniczny posiada prawną moc tak samo jak dokument papierowy. Dodatkowo taka forma pozwala w bardzo krótkim czasie dokonać pełnej rezerwacji bez obawy, że ktoś Państwa uprzedzi. Droga podpisania umowy jest bardzo prosta. Po uzgodnieniu wolnego terminu i akceptacji naszych warunków dotyczących obsługi Państwa imprezy przesyłają Państwo dane do umowy. Odsyłamy podpisany skan umowy z naszej strony i czekamy na podpisany skan z Państwa strony. Przesłanie podpisanej umowy na maila oznacza akceptację warunków i potwierdzenie rezerwacji terminu o czym poinformujemy Państwa w oddzielnej wiadomości.  Państwo mają gwarancję wyboru najlepszego zespołu zaś my kolejnych zadowolonych klientów.Do której godziny gracie na weselach?

To do której gramy  reguluje umowa którą podpisujemy z Parą Młodą. Zapis w umowie mówi że  nasza usługa rozpoczyna się od godz.(np. 16) przyjazdu do Pana Młodego lub do lokalu weselnego i trwa 12 godzin godzin oczywiście  z możliwością przedłużenia na życzenie Pary Młodej. Warto zauważyć że  12 godzin usługi to bardzo długo i w tym czasie gwarantujemy że Państwa goście się wybawią tym bardziej że nasz zespół gra bardzo długie bloki taneczne. Dodatkowo po skończonej pracy z naszej strony w czasie kiedy składamy i pakujemy sprzęt na życzenie gości jesteśmy w stanie udostępnić muzykę z nośników audio o różnym gatunku np. Największe hity taneczne z lat 80' 90' i współczesne więc nawet w sytuacji gdyby zostały dwie pary na sali  nie pozbawimy ich możliwości tańca.Czy Państwa zespół koncertuje w  województwie mazowieckim?

Tak nasz zespół koncertuje w CAŁEJ POLSCE , odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu. Głównie obsługujemy klientów z województw:  mazowieckie, lubelskie,  ale dojedziemy w każde miejsce w Polsce.Czy oprócz instrumentów muzycznych i nagłośnienia, macie również oświetlenie?

Oczywiście. Posiadamy różnorodne oświetlenie estradowe oraz „zadymiacz”, który doskonale wprowadza w nastrój imprezowy nawet najbardziej zatwardziałych uczestników imprezy.Jakie utwory wchodzą w skład Waszego repertuaru?

Spis wykonywanych przez nas utworów znajduje się w zakładce repertuar. Podczas dogadywania szczegółów obsługi imprezy mogą Państwo również naprowadzić Nas na klimat jaki ma panować na imprezie i jakie utwory chcieliby Państwo aby pojawiły się podczas zabawy. Z doświadczenia jednak wiemy, że układane przez nas w trakcie imprezy bloki muzyczne podpasują każdemu uczestnikowi zabawy. Generalnie gramy muzykę stara i nową, polską i zagraniczną, kawałki taneczne i przytulańce czyli wszystko i dla wszystkich. Istnieje również możliwość wykonania utworów spoza proponowanego repertuaru oczywiście z wcześniejszym miesięcznym wyprzedzeniem, ponieważ musimy je opracować i przećwiczyć.Czy istnieje możliwość wykonania usługi na poprawinach?

Oczywiście po wcześniejszym uzgodnieniu, najlepiej podczas podpisywania umowy lub co najmniej miesiąc przed wykonaniem usługi.Jaki utwór proponujecie na pierwszy taniec?

Lista propozycji utworów na pierwszy taniec znajdziecie Państwo się w zakładce Pierwszy Taniec. Natomiast jeżeli chcieliby Państwo tańczyć do oryginalnego utworu jesteśmy w stanie go odtworzyć. Jedynym warunkiem jest dostarczenie go nam w formacie mp3 lub wav najpóźniej na tydzień przed planowaną imprezą.Jak wygląda Wasza usługa w zakresie prowadzenia zabawy weselnej?

Oprócz tego iż gramy i śpiewamy, prowadzimy także wiele zabaw i konkursów, nie tylko oczepinowych (biesiada przy stołach, kółeczka, pociąg, kaczuchy  itp. Oczywiście całość jest utrzymana na odpowiednio wysokim poziomie, tak aby nieść biesiadnikom radość, jednocześnie nikogo nie stawiając w niezręcznej sytuacji.Kiedy zazwyczaj odbywa się podziękowanie dla rodziców i jaką piosenkę gracie przy tej okazji?

Podziękowanie dla rodziców zazwyczaj odbywa się tuz po oczepinach jednak my jesteśmy elastyczni i dostosujemy się do Naszych klientów gdyby zażyczyli sobie innej pory na składanie życzeń w trakcie wesela. Jako dedykację proponujemy utwory U. Sipińskiej „Cudownych rodziców mam”, A. Jantar „Radość najpiękniejszych lat” lub coś w szybszym klimacie Bayer Full „Walczyk dla rodziców”. Jednakże nie stanowi dla Nas problemu zagranie innej dedykacji specjalnie przygotowanej lub wybranej z Naszego repertuaru.  Oczywiście jeżeli nie ma takiej prośby podziękowania składane są słownie przez Młodych na ręce swoich rodziców.O jakiej porze podawany jest zazwyczaj tort weselny?

Ten punkt scenariusza również jest kwestią umowną. Zazwyczaj jest to wcześniej ustalone z obsługą wesela. Ze swojej strony oferujemy piosenkę Marsz Tortowy jednak możemy zagrać/odtworzyć inną, o ile Klient sobie tego życzy. Przygaszamy również oświetlenie, stwarzając tym samym odpowiedni nastrój.Czy w przypadku imprez, na które musicie jechać kilkadziesiąt bądź kilkaset kilometrów, organizator jest zobowiązany wynająć Wam pokoje hotelowe?

Chcemy być jak najmniej problemowi :) W przypadku takich imprez jeździ z nami kierowca, gdyż podróż powrotna po kilkunastogodzinnym występie byłaby dla nas męcząca, a nawet niebezpieczna. Wtedy prosimy o dodatkowe miejsce dla tej osoby, co najmniej jeden ciepły posiłek oraz napoje zimne/gorące.Jak wyglądają oczepiny i jak długo trwają?

Staramy się, by oczepiny nie trwały dłużej niż 30-40 minut. Wszelkich informacji na temat opisu poszczególnych zabaw/konkursów udzielamy drogą mailową, telefoniczną lub w dziale oczepiny.Jak często, i jak długie robicie przerwy?

Przerwy są na tyle długie, by goście mogli spokojnie skonsumować posiłki (średnio 10-15 minut). Robimy je zawsze wtedy, kiedy wnoszony jest gorący posiłek. Jeśli pomiędzy posiłkami istnieje dłuższa przerwa niż 1,5-2 godziny, wtedy tę przestrzeń czasową dzielimy na dwa bloki muzyczne.